Efes Antik Mermer
Dün, Bugün ve Yarın Mermerin Her Alanında
Deniz Kızı Figürlü Mermer Fıskiye
Fıskiye (1)
Deniz Kızı Figürlü Mermer Fıskiye
Afyon beyaz mermerden yapılmış olan fıskiye, başka mermer çeşitlerinden de yapılabilir. Deniz kızı figüründe tasarlanmıştır ama başka figürlerde de yapılır.
Mermer Süs Havuzu
Fıskiye (2)
Mermer Süs Havuzu
Afyon beyazından yapılmış olan bu mermer süs havuzu 95 cm boyunda olup kazanları sırası ile 43,33,19 cm çaplarındadır. Motorlu veya havuz fıskiyesi olarak tasarlanabilir. Genellikle hazırda bulunur. Motorlu olarak tasarlandığında başka bir sistem kurulmasına gerek kalmadan suyun devir etmesini sağlar. Satışını yapmakla birlikte afyon veya antalya da olursa montajı da yapılır.
Mermer Süs Havuzları
Fıskiye (3)
Mermer Süs Havuzları
Bu tür mermer süs havuzları motorlu olarak tasarlanır. Motorlu derken suyun devir etmesi için alt kazana bir motor yerleştirilir. Bu motor alt kazandaki suyu en üst kazana basar ve üstteki su aşağıya akarak iner bu şekilde sürekli bir devir söz konusudur. Bu süs havuzu afyon beyaz mermerden yapılmıştır. 3 katlıdır ve 95 cm boyundadır, alt kazanın çapı 43 cm'dir. En üstte bulunan mermer top suyun yardımı ile dönmektedir.
Mermer Fıskiyeler
Fıskiye (4)
Mermer Fıskiyeler
Mermer Fıskiyeler çalışma yönünden 2'ye ayrılırlar. 1-) Havuz Fıskiyeleri: Süs havuzunun tasarlandığı bir mekanda su fışkırtan nesnenin üzerine yerleştirilirler bu sayede su fıskiyenin üzerinden akar. 2-)Motorlu Fıskiyeler:Bu tür fıskiyelerin en alt kazanına bir motor yerleştirilir ve en alt kazandaki su yukarı basılır, bu sayede su devir etmiş olur.
Mermer Şelale Modelleri
Fıskiye (5)
Mermer Şelale Modelleri
Mermer şelale modelleri genel itibariyle bir çanak üzerinde ki sütunun etrafında kurulan küçük çanaklardan su akıtılarak alttaki çanağa su dökülecek şekilde tasarlanan yapılardır. Tüm mermer çeşitlerinden yapılır.
Mermer Şelale Fiyatları
Fıskiye (6)
Mermer Şelale Fiyatları
Mermer şelale fiyatları; her mermer çeşidinde, her modelde ve her boyutta farklılık göstermektedir. Fiyatları öğrenmek için iletişim bölümünde ki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.
Mermer Masa Fıskiyesi
Fıskiye (7)
Mermer Masa Fıskiyesi
60 cm çapındaki bu mermer masa fıskiyesi 90 cm boyundadır. Masa olarak da kullanılabilen bu fıskiye afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Toplu bir fıskiyedir.
Mermer Fıskiye Çeşitleri
Fıskiye (8)
Mermer Fıskiye Çeşitleri
100 cm çapında ve 160 cm boyunda olan bu mermer fıskiyenin çeşidi Afyon gri mermerdir. Motor ile çalışacak şekilde dizayn edilmiştir ancak havuz fıskiyesi olacak şekilde de tasarlanabilir.
Dört (4) Katlı Mermer Fıskiye
Fıskiye (9)
Dört (4) Katlı Mermer Fıskiye
Beyaz mermerden yapılan fıskiye 4 katlıdır. Havuz fıskiyesi olarak kullanıldığı gibi Motorlu olarak da kullanılabilir. Afyon beyaz mermerden işlenmiştir. Başka mermer çeşitlerinden de yapılabilir.
Mermer Süs Havuzu Fiyatları
Fıskiye (10)
Mermer Süs Havuzu Fiyatları
Kırmızı travertenden yapılmış olan bu mermer süs havuzu yunus heykeli ile tasnif edilmiştir. Motor ile çalışmaktadır.
Mermer Şelaleler
Fıskiye (11)
Mermer Şelaleler
Bu tür mermer şelaleler bir motor yardımı ile çalışmaktadır. Farklı mermer çeşitlerinden yapılabilir.
Fıskiye Modelleri
Fıskiye (12)
Fıskiye Modelleri
Fıskiye modellerimiz her mermer türünde uygulanabilir. Bu mermer fıskiyeler çeşitli boylarda havuz fıskiyesi veya motorlu olarak tasarlanabilir.
Mermer Fıskiye Modelleri
Fıskiye (13)
Mermer Fıskiye Modelleri
Afyon beyazı mermerden yapılmış olan bu fıskiye 3 katlıdır. 175 cm boyundadır ve kazan çapları 60 42 30'dur. Mermer fıskiye modellerimizden 13 numaralı olup havuz fıskiyesi özelliği taşımaktadır. İstek halinde motorluya çevrilebilir.
Traverten Süs Fıskiyesi
Fıskiye (14)
Traverten Süs Fıskiyesi
Traverten mermerden yapılmış olan bu mermer fıskiyenin kazan çapları 75 42 25 cm dir. Boyu ise 145 cm'dir. Motorlu olarak dizayn edilmesine rağmen istek üzerine havuz fıskiyesine çevrilebilir.
Mermer Fıskiye Fiyatları
Fıskiye (15)
Mermer Fıskiye Fiyatları
70 45 ve 27 cm çapında 3 kazanı bulunan bu mermer fıskiyenin boyu 165 cm'dir. afyon beyaz mermerden tasarlanmış olan bu mermer fıskiyemiz istek üzerine motorlu hale çevrilebilir.
Mermer Havuz Fıskiyeleri
Fıskiye (16)
Mermer Havuz Fıskiyeleri
Havuz fıskiyesi olarak tasarlanan bu mermer fıskiye 140 cm boyundadır ve 80 60 40 cm çaplarında 3 kazana sahip olan bej mermerden yapılmış bir fıskiyedir.
Mermerden Fıskiye
Fıskiye (17)
Mermerden Fıskiye
62 cm çapında bir kazanı olan 125 cm boyunda motorlu bir mermer fıskiye örneğidir. Afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Toplu olarak tasarlanan bu fıskiye başka mermer çeşitlerinden de yapılır. Mermerden fıskiyeler; dayanıklı olmaları ve göze hoş gelen bir yapılarının bulunması sebebi ile tarihten günümüze değerini hiç bir zaman yitirmemişlerdir.
Traverten Fıskiye
Fıskiye (18)
Traverten Fıskiye
230 cm boyunda ki bu mermer havuz fıskiyesi 3 katlı bir mermer fıskiyedir. Bu fıskiyenin kazanları 43, 80 ve 113 cm çaplarındadır. Bu fıskiye traverten mermerden yapılmıştır.
Mermer Süs Havuzu Modelleri
Fıskiye (19)
Mermer Süs Havuzu Modelleri
65 43 ve 25 cm çaplarında 3 kazana sahiptir. 95 cm boyunda olan toplu bir süs havuzudur. Afyon beyaz mermerden yapılmış bu mermer süs havuzu motorlu olarak tasarlanmıştır.
Mermer Fıskiye Afyon
Fıskiye (20)
Mermer Fıskiye Afyon
65 cm çapında bir kazana sahip 140 cm boyunda bej mermerden yapılmış motorlu bir fıskiye örneğidir. Başka bir mermer çeşidinden yapılabileceği gibi havuz fıskiyesine de çevrilebilir. Afyon'da üretmiş olduğumuz fıskiyeleri tüm dünyaya ulaştırıyoruz.
Mermer Havuz Fıskiyesi
Fıskiye (21)
Mermer Havuz Fıskiyesi
Kendinden havuzlu mermer fıskiye her çeşitte ve modelde yapılabilir.
İşlemeli Fıskiye
Fıskiye (22)
İşlemeli Fıskiye
Afyon beyaz mermerden yapılan fıskiye 2 katlı ve işlemeli bir fıskiyedir. Havuz fıskiyesi veya motorlu fıskiye olarak kullanılabilir.
Bej Süs Havuzu
Fıskiye (23)
Bej Süs Havuzu
3 katlı olarak tasarlanan süs havuzu bej mermerden yapılmıştır. Her çeşit mermerden ve her boyutta yapılabilir.
Mermer Fıskiye Sistemleri
Fıskiye (24)
Mermer Fıskiye Sistemleri
Traverten mermerden yapılmış olan fıskiye bir duvar fıskiyesidir. Aslan başlı mermer fıskiye herçeşit mermerden yapılabilir.
Ucuz Fıskiye
Fıskiye (25)
Ucuz Fıskiye
Afyon gri mermerden yapılmıştır. Başka mermerlerden de yapılır. Mümkün olan en kısa sürede hazırlanır
Gri Mermer Fıskiye
Fıskiye (26)
Gri Mermer Fıskiye
Gri mermerden yapılan fıskiye her boyda ve çeşitte yapılır.
Ucuz Mermer Fıskiye
Fıskiye (27)
Ucuz Mermer Fıskiye
Gri mermerden yapılmış olan süs havuzu her boyda ve çeşitte hazırlanabilir.
Afyon Gri Mermerden Süs Havuzu
Fıskiye (28)
Afyon Gri Mermerden Süs Havuzu
Afyon gri mermerden yapılan havuz isteğe göre her model, boyut ve çeşitte yapılır.
Üzüm İşlemeli Mermer Fıskiye
Fıskiye (29)
Üzüm İşlemeli Mermer Fıskiye
Her tarafına üzüm salkımları işlenen mermer fıskiye afyon beyaz mermerden yapılmış bir fıskiyedir. 2 katlı olan bu fıskiye 140 cm çapında ve 270 cm boyundadır.
COPYRIGHT © 2013 | Efes Antik Mermer | info@EfesAntikMermer.com | GSM: 0506 155 60 95
-Beyaz Bej Kütük Takoz ve her türlü mermer kesim işlemleri için: 0272 341 45 74 (Cengiz Karadeniz: 0535 461 18 64)
-Basamak Denizlik Rıh iletişim: 0537 571 00 75 (Ramazan Karadeniz)
Mermer Kurna | Mermer Fıskiye | Mermer Lavabo (Evye) | Mermer Şömine | Mermer Saksı | Mermer Çeşme | Mermer Heykel | Mermer Sütun ve Kemer | Mermer Korkuluk ve Trabzanlar | Mermer Masa,Mermer Sehpa,Mermer Oturak | Mermer Mezar | Mermer Hediyelik Aksesuarlar | Mermer Uygulamalar | Mermer Mozaik ve Patlatma | Mermer Çeşitleri
HisarBT tarafından tasarlandı.