Efes Antik Mermer
Dün, Bugün ve Yarın Mermerin Her Alanında
İşlemeli Mermer Kurna Modelleri
Mermer Kurna 1
İşlemeli Mermer Kurna Modelleri
Afyon beyaz mermerinden yapılmış olan kurna standart dışı bir kurnadır. Hazırda bulunmaz sipariş ile yapılırlar. Ayna üzerine her türlü işleme yapılabilir. Bu kurna başka mermer çeşitleriden de yapılabilir.
Mermer Hamam Kurnası
Mermer Kurna 2
Mermer Hamam Kurnası
Banyo veya hamam kurnası olarak kullanabileceğiniz mermer kurna, 45,45,30 cm ölçülerinde Afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Diğer kurna modellerimiz gibi bu kurnada her mermer çeşidinden yapılabilir.
Mermer Banyo Kurnası
Mermer Kurna 3
Mermer Banyo Kurnası
Görünüşü ile Osmanlı hamamlarında ki kurnaları hatırlatan mermer kurna, bej mermerden 55,45,25 cm ölçülerinde ayaklı olarak sunulmaktadır.
 Mermer Banyo Kurnaları
Mermer Kurna 4
Mermer Banyo Kurnaları
45,45,25 cm ölçülerinde yapılan mermer hamam kurnası ister hamam, ister banyo her alanda kullanılabilir. Afyon beyaz mermerden yapılmıştır.
Mermer Osmanlı Kurnası
Mermer Kurna 5
Mermer Osmanlı Kurnası
Bu kurna; Osmanlı modelinde yapılmış bir kurnadır. 60,45,30 cm ölçülerinde afyon beyaz mermerden yapılmıştır.
Aynalı Hamam Kurnası
Mermer Kurna 6
Aynalı Hamam Kurnası
Lale ayna ile kombin edilen 1 numaralı mermer hamam kurnası, afyon beyaz mermerden yapılmıştır. 45,45,25 cm ölçülerinde ki mermer kurna ayaklı veya ayaksız dileğinize göre hazırlanır.
Mermer Osmanlı Kurnaları
Mermer Kurna 7
Mermer Osmanlı Kurnaları
Hamam ve banyo kurnası olarak kullanılabilen kurna 60,45,25 cm ölçülerindedir. Ayaklı veya ayaksız olarak isteğe göre hazırlanır.
Aynalı Mermer Kurna
Mermer Kurna 8
Aynalı Mermer Kurna
45,45,25 cm ölçülerinde yapılan bu mermer kurna kavun dilimi model bir kurna olup afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Üzerinde ki ayna kısmı dileğinize göre şekillendirilir.
Aynalı Mermer Kurnalar
Mermer Kurna 9
Aynalı Mermer Kurnalar
Aynalı olarak tasarlanan hamam kurnasının ayna kısmı başka motiflerle de işlenebilir. Kavun dilimi modelinde yapılmış bir kurnadır.
Kavun Dilimi Mermer Kurna
Mermer Kurna 10
Kavun Dilimi Mermer Kurna
Kavun dilimi modeli mermer kurna kulaklı bir kurna olup 45,45,25 ölçülerinde afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Standart mermer kurna modellerinden olan bu kurna her çeşitte yapılabilir.
Ucuz Mermer Kurna
Mermer Kurna 11
Ucuz Mermer Kurna
Standart ölçülerde yapılan bu kurna afyon gri mermerden yapılmıştır. Fiyat olarak gayet cazip olan kurna afyon gri mermerinden yapılmıştır.
Beyaz Mermer Kurnalar
Mermer Kurna 12
Beyaz Mermer Kurnalar
Afyon beyaz mermerinden yapılan bu kurna düz model bir kurna olup standart kurna ölçülerine sahiptir.
Emperador Mermer Kurna
Mermer Kurna 13
Emperador Mermer Kurna
Düz kulaklı model olan banyo kurnası 45,45,25 cm ölçülerindedir. Emperador mermer kurnamız istek halinde başka modellerde de yapılabilir.
Bej Mermer Kurna
Mermer Kurna 14
Bej Mermer Kurna
Hamam banyo vb. için üretilmiş, kavun dilimi modelde, bej mermerden yapılan bu kurna 45,45,25 cm ölçülerindedir.
Mermer Hamam Kurnaları
Mermer Kurna 15
Mermer Hamam Kurnaları
Kavun dilimi ve fırfırlı modeller birleştirilerek yapılan mermer kurna afyon beyaz mermerden 45,45,25 cm ölçülerinde yapılmıştır. Bu tür banyo gereçleri her mermer çeşidinden yapılabilmektedir.
Fırfırlı Mermer Kurna
Mermer Kurna 16
Fırfırlı Mermer Kurna
45,45,25 ölçülerinde ki mermer kurna afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Banyo veya hamam kurnası olarak kullanılabilir. Fırfırlı modelde yapılan kurna her çeşit mermerden yapılabilir.
Ucuz Mermer Kurnalar
Mermer Kurna 17
Ucuz Mermer Kurnalar
45,45,25 cm ölçülerinde afyon gri mermerden yapılmış kavun dilimi modeli hamam kurnasıdır. Her çeşit mermerden yapılabilir.
Mermer Köşe Kurnaları
Mermer Kurna 18
Mermer Köşe Kurnaları
Afyon beyaz mermerden üretilmiştir. 45*45*25 cm ölçülerindedir. Düz model olan kurna köşe tipindedir.
Mermer Köşe Kurnası
Mermer Kurna 19
Mermer Köşe Kurnası
45*45*25 ölçülerinde ki köşe kurnası kavun dilimi modelidir. Afyon beyazı kurna, başka mermer çeşitlerinden de yapılabilir.
 2017 Mermer Kurna Fiyatları
Mermer Kurna 20
2017 Mermer Kurna Fiyatları
45 cm çap ve 25 cm yüksekliği bulunan mermer kurna ayakla birlikte 35 cm yüksekliğe ulaşmaktadır. Afyon beyaz mermerden yapılan bu kurna banyonuzda yeni bir ufuk, farklı bir hava oluşturacaktır. 2017 yılı mermer kurna fiyatları için bizi arayınız.
Mermer Kurna Modelleri
Mermer Kurna 21
Mermer Kurna Modelleri
Benimsemiş olduğumuz geniş ufuk mermer vb. malzemelerin birer sanat eserine dönüşmesine katkıda bulunmaktadır. Tüm mermer çeşitlerine istenilen model ve tarzı uygulayabiliriz.
Kurna Modelleri
Mermer Kurna 22
Kurna Modelleri
Beş numaralı kurnanın aynalı versiyonu olan afyon beyaz yapımı kurna hamamların veya banyoların önemli bir parçası olmaya adaydır.
Banyo Malzemeleri
Mermer Kurna 23
Banyo Malzemeleri
Marmara mermerden yapılan banyo ürünü 45*45*25 cm ölçülerinde yapılmış bir kurnadır. Kavun dilimi modelinde yapılan kurna her türlü hamam ve banyoda kullanılabilecek bir araç gereçtir.
Türk Hamamı Ürünleri
Mermer Kurna 24
Türk Hamamı Ürünleri
Türk hamamı için vazgeçilemeyecek bir ürün var ise o da mermerden yapılma kurnadır. Türk hamamı kurnalarını afyon iscehisar da ki yerimizde imal etmekteyiz. Afyon beyazı hamam ürünü başka mermerlerden de yapılır.
Banyo Ürünleri
Mermer Kurna 25
Banyo Ürünleri
İşlemeli banyo kurnalarımızdan biridir. 45,45,30 cm ölçülerine sahip banyo kurnası Afyon beyaz mermerden yapılmıştır. Başka mermerlerden de yapılabilen bu kurna üzerinde başka işlemeler de işlenebilir.
Mermer Banyo Gereçleri
Mermer Kurna 26
Mermer Banyo Gereçleri
Mermer banyo kurnaları her çeşit mermerden uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Siyah mermerden yapılan bu banyo kurnası 45*60*30 cm ölçülerinde yapılmıştır. Bu kurna başka mermer çeşitlerinden de yapılabilir.
Türk Hamamı Kurnası
Mermer Kurna 27
Türk Hamamı Kurnası
Türk hamamında vazgeçilmesi mümkün olmayan bir gereç varsa o da mermer kurnadır. Mermer kurnalar her çeşit mermerden uygun fiyatlar ile yapılır.
Türk Hamamı Kurnaları
Mermer Kurna 28
Türk Hamamı Kurnaları
Türk hamamı bir göbek taşı etrafında yıkanmak üzere mermer kurnalar bulunan bir alandır. Türk hamamı kurnaları çeşitli mermerlerden uygun fiyatlar ile hazırlanmaktadır.
Bej Köşe Kurnası
Mermer Kurna 29
Bej Köşe Kurnası
Köşe için yapılmış bir kurna olup düz modelde, bej mermerden yapılmıştır. Krem bej mermerden yapılan kurna için farklı mermer çeşitleri de uygulanabilir.
Marmara Mermer Kurna
Mermer Kurna 30
Marmara Mermer Kurna
Marmara mermerinden yapılmış bir kurnadır. Düz model uygulanarak yapılmıştır. 45 cm çapında ve 25 cm yüksekliğe sahiptir. Bir ayak yapılarak daha yüksek hale getirilebilir.
COPYRIGHT © 2013 | Efes Antik Mermer | info@EfesAntikMermer.com | GSM: 0506 155 60 95
-Beyaz Bej Kütük Takoz ve her türlü mermer kesim işlemleri için: 0272 341 45 74 (Cengiz Karadeniz: 0535 461 18 64)
-Basamak Denizlik Rıh iletişim: 0537 571 00 75 (Ramazan Karadeniz)
Mermer Kurna | Mermer Fıskiye | Mermer Lavabo (Evye) | Mermer Şömine | Mermer Saksı | Mermer Çeşme | Mermer Heykel | Mermer Sütun ve Kemer | Mermer Korkuluk ve Trabzanlar | Mermer Masa,Mermer Sehpa,Mermer Oturak | Mermer Mezar | Mermer Hediyelik Aksesuarlar | Mermer Uygulamalar | Mermer Mozaik ve Patlatma | Mermer Çeşitleri
HisarBT tarafından tasarlandı.